BİKA ELEKTRİK
2004 yılında İstanbul’da hizmete başlamış, kurulduğu günden itibaren kaliteli hizmet felsefesinden ödün vermeyerek kısa zamanda oluşturduğu portföyü ile elektrik sektöründe satış ağını genişleterek Türkiye’deki yerini almıştır.

17 yıldır her geçen gün kendini geliştirerek global pazarlar ile işbirliği yapmaya başlamış ve BİKA ELEKTRİK olarak dünyanın önde gelen markalarının da yer aldığı zengin ürün çeşitlerini siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

Her zaman en iyi hizmeti vermeyi ve müşteri memnuniyetini maksimum derecede tutmayı ilke edinmiş olan, 17 yıllık tecrübesi ile BİKA ELEKTRİK bu ilkenin gerektirdiği sorumlulukların bilinci ile gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte ve üstün sektörel bilgisini müşterileriyle paylaşmaya devam etmektedir.

Uygun fiyat koşullarıyla şirketinizin kazancının, zamanında teslimatı ile faaliyetinizin kesintisiz devam etmesini hedefleyen BİKA ELEKTRİK siz değerli müşterilerimizin desteğiyle ilkeleri doğrultusunda yürümekten ve bu yoldaki başarısını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktadır.